KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 10025728

nr 1002 5728

Blandteknik

Margit Uppenberg, Skämtteckning, signerad. Gobi

Utrop:

1.000 kr

Såld:

100 kr

måndag 14 december 2015
kl 20:31:55

14/12 20:26:55 1      Vinnande bud
14/12 20:30:05 1      justering av budtak