KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 10025728
nr 1002 5728
Blandteknik
Margit Uppenberg, Skämtteckning, signerad. Gobi
Utrop:
1.000 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 december 2015
kl 20:31:55
14/12 20:26:55
14/12 20:30:05